Henna to bezpieczna i trwała koloryzacja włosów

Henna to roślinna farba do włosów, która zawiera naturalne składniki odżywcze i pielęgnacyjne, które pochodzą z roślin używanych od tysięcy lat w Indiach i krajach sąsiednich.

W połączeniu z henną i indygo lub kasją efekty, jakie uzyskasz, są po prostu niesamowite. Wiele osób, które używają chemicznych farb do włosów, cierpi z powodu uczulenia, jakie sztuczne składniki mogą wywoływać takie produkty. ostatnich badaniach osoby używające chemicznej farby do włosów w porównaniu do osób używających farby do włosów henną to noc i dzień. Toksyczne barwniki zawarte w komercyjnych farbach mogą powodować poważną utratę włosów, rozdwojone końcówki, swędzącą skórę głowy, suchość w ustach, problemy z połykaniem, wysypki i niezdolność do zapuszczenia długich, zdrowych włosów. Włosy rosną powoli, a regeneracja zniszczonych chemicznie kosmyków jest może być naprawdę bardzo długa. Kupując hennę do farbowania włosów weź pod uwagę przede wszystkim kolor swoich włosów wybierając odcień. Jeśli nie masz doświadczenia w stosowaniu henny, wybieraj gotowe mieszanki o odpowiednich kolorach, ponieważ samodzielne ich dobieranie i mieszanie składników jest skomplikowanym procesem. Henna to bezpieczna i trwała koloryzacja włosów

Wysokiej jakości naturalna henna działa szybko i skutecznie, bez dodatkowych kłopotów.

Przy tak wielu sklepach, które sprzedają różne kolory farb do włosów z henną, zakup odpowiedniej naprawdę powinien przysparzać kłopotów. Henny można używać zarówno do zmiany koloru włosów, lub do pokrycia siwizny oraz wzmocnienia naturalnego koloru włosów. Podczas gdy czysta henna jest jednokolorowa, czerwono-pomarańczowa, wiele innych składników roślinnych dodawanych do niej zmienia ostateczny kolor włosów. Kupisz również Pole henny Cassia henna bezbarwna, która może służyć jako roślinna odżywka do włosów. Dodając odpowiednie proporcje indygo, kasji czy innych roślin do henny można uzyskać takie kolory jak fioletowy, czerwony, truskawkowy, brzoskwiniowy, bordowy, burgund, delikatny czarny, kruczoczarny, mahoń, ciemny brąz, średni brąz, jasny brąz, popielaty, blond i miedziano-brązowy, czyli kasztanowy. Jaśniejsze kolory, jak żółty, rudy, miedziany czy złocisty są widoczne tylko na jasnych włosach.