Spodnie krótkie robocze – praktyczne kieszonki

Odzież robocza powinna być funkcjonalna. Właśnie dlatego ubrania te wyposażane są w szereg dodatkowych kieszonek, które ułatwiają przechowywanie. Są one stosowane również w ubraniach roboczych przeznaczonych na lato – krótkich spodenkach BHP.

Dobór właściwej odzieży roboczej powinien bazować na dopasowaniu jej do konkretnych wymogów danego stanowiska pracy. Na okres letni rekomendowane są wtedy odpowiednie ubrania z krótkimi nogawkami i rękawkami, które mogą zapewnić pełen komfort – nie ograniczają swobody ruchów, a przy tym są przewiewne i lekkie.

Kieszonki w odzieży roboczej

Dobre ubrania robocze powinny nie tylko zapewniać właściwą ochronę, ale również powinny cechować się odpowiednią funkcjonalnością. Tutaj szczególne znaczenie posiadają praktyczne kieszonki.

Kieszonki umieszczane są głównie na spodniach roboczych, które oferowane są także w wersji dedykowanej na lato. Mogą one posiadać:

  • dwie kieszenie wpuszczane z przodu
  • dwie kieszenie tylne naszywane
  • kieszeń na telefon komórkowy zapinana na rzep
  • kieszenie boczne na nogawkach – zapinane z krytą patką
  • kieszeń miarową – podwójną

Wybrane modele posiadają też praktyczne uchwyty na narzędzia, na przykład na młotek.

Tak wiele użytecznych kieszonek powoduje, że pracownik może mieć pod ręką wszystkie potrzebne przedmioty, w tym między innymi narzędzia do wykonywania pracy, części zamienne, materiały, akcesoria, telefon komórkowy, dokumenty.

Wygodne i praktyczne – spodnie krótkie robocze z kieszonkami

Spodnie robocze z krótkimi nogawkami cieszą się latem bardzo dużym zainteresowaniem wśród pracowników. To szeroka gama różnych spodni, które projektowane są z myślą o używaniu w okresie letnim.

Spodnie z kieszonkami oferowane są w wariantach męskim i damskim oraz w wielu rozmiarach i kolorach do wyboru. Dzięki zastosowaniu przyjemnych w dotyku, przewiewnych i lekkich materiałów mogą zapewnić maksymalny komfort pracy także w warunkach podwyższonej temperatury.

Praktyczne spodnie krótkie robocze można zakupić w sklepach BHP.