Popraw swój biznes dzięki tym wskazówkom dotyczącym marketingu mobilnego

Jeśli chodzi o marketing mobilny, jedną z najważniejszych rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę, jest to, że Twoje treści muszą być zarówno przyjazne, interesujące, jak i znane Twoim celom.

Jeśli ta wskazówka trafi do Ciebie, czytaj dalej ten artykuł, a będziesz zadowolony, że poświęciłeś czas.Użyj kodów QR, aby przyciągnąć klientów. Kody QR to kody do zeskanowania, które prowadzą klienta do dowolnej witryny, z którą go łączysz. Powinny one być duże i czytelne, aby telefony komórkowe nie miały trudności z ich odczytaniem. Klienci kochają łatwość i prostotę, więc jeśli podłączysz swoją witrynę do jednego z nich, przyzwyczai się.Użyj prawdziwego imienia i nazwiska odbiorcy wiadomości. Ludzie lubią czuć się ważni i rozpoznawani, a dodawanie ich prawdziwego imienia do wysyłanych wiadomości da im te uczucia. Sprawienie, by klient poczuł się tak, jakbyś personalizował do niego wiadomości, to świetny sposób na to, by poczuł się mile widziany w Twojej firmie.Trzymaj się z dala od krzykliwych projektów. Jeśli chcesz dodać muzykę do swojej strony internetowej, w porządku, ale nie powinieneś wysyłać wiadomości z dołączoną muzyką lub krzykliwymi obrazami. Ludzie lubią proste wiadomości, a jeśli Twoja zacznie puszczać w nich muzykę lub jasno migać, natychmiast klikną opcję Usuń i zignorują Cię.Upewnij się, że Twoja firma i marka są natychmiast rozpoznawalne od samego początku mobilnego przekazu marketingowego. Jeśli Twoi konsumenci będą musieli przeczytać cały tekst, aby dowiedzieć się, z jakiej firmy pochodzi, będą zirytowani i prawdopodobnie uznają to za podstępny chwyt marketingowy.Reklamy mobilne wymagają silniejszego wezwania do działania niż zwykłe reklamy, więc upewnij się, że jesteś biegły w dostarczaniu tego typu materiałów. Popraw swój biznes dzięki tym wskazówkom dotyczącym marketingu mobilnego

Kilkanaście wykrzykników i kilka słów, takich jak „musi” i „teraz” nie wystarczy.

Musisz wymyślić sformułowanie, które przekona ludzi tylko w krótkim lub dwóch zdaniach.Zrozumienie, jak działają urządzenia mobilne, jest ważne w marketingu mobilnym. Bycie poinformowanym pomoże Ci stworzyć platformę, która będzie łatwa w nawigacji dla konsumentów i będzie mieć witrynę, która będzie działała tak dobrze, jak to tylko możliwe. Zacznij od zdobycia różnych telefonów komórkowych i eksperymentowania z nimi.Spróbuj ograniczyć liczbę ofert wysyłanych za pośrednictwem mobilnej kampanii marketingowej. Siedzenie i wymyślanie tak wielu komunikatów ostrzegawczych i linii wezwania do działania może być trochę nużące, a to może być naprawdę denerwujące dla osób, które je otrzymują. Ogranicz swoje wiadomości do minimum, chyba że naprawdę masz coś do powiedzenia.Nadawanie klientom preferowanego statusu to sprawdzony sposób na zwiększenie lojalności i sprzedaży, więc powiedz swoim klientom, że są „preferowanymi” i „członkami elitarnymi” i przyprowadź ich więcej! Składanie ekskluzywnych ofert tylko klientom marketingu mobilnego i nadawanie im specjalnych tytułów zwiększy prawdopodobieństwo, że kupią Twoje produkty lub usługi, a to z pewnością sprawi, że porozmawiają z innymi o korzyściach płynących z bycia Twoim klientem!Pamiętaj o prawidłowym łączeniu podczas korzystania z urządzeń mobilnych. Nie podawaj linków do swojej strony domowej, łącz do mobilnej wersji Twojej strony, aby Twoi klienci mogli uzyskać pełny obraz. Jeśli nie masz wersji mobilnej, naprawdę musisz zacząć nad nią pracować i mieć ją dla użytkowników mobilnych.Podsumowując, istnieje kilka ważnych wskazówek, które należy wziąć pod uwagę, jeśli chodzi o marketing mobilny, a ten artykuł jest jednym z najlepszych źródeł, z jakimi można się spotkać. Pamiętaj tylko o wszystkim, czego się tutaj nauczyłeś, a Twój plan marketingu mobilnego powinien okazać się wielkim sukcesem.