Dlaczego warto kupić dwupoziomowy apartament w Szczecinie?

Szczecin należy do grona miast, gdzie popyt na nowe mieszkania systematycznie rośnie. Ważnym segmentem tego rynku są dwupoziomowe apartamenty często uważane za doskonałą alternatywę dla wolno stojących domów.

Szczecin miastem z potencjałem – czyli dlaczego opłaca się mieć tu mieszkanie?

 

Szczecin jest jednym z największych i pod wieloma względami najatrakcyjniejszych miast w Polsce. Z racji na to, że jest bardzo ważnym ośrodkiem gospodarczym, turystycznym i kulturalnym uchodzi za świetnie miejsce nie tylko do prowadzenia biznesu, ale i do życia. Dla firmy Ronson oraz wielu innych firm deweloperskich oznacza to ogromny potencjał, który przekłada się na ilość realizowanych tu inwestycji z zakresu budownictwa mieszkaniowego.

 

Dwupoziomowy apartament w Szczecinie – dla kogo?

 

Zamożni przedsiębiorcy nie są obecnie jedynymi klientami, których interesują apartamenty dwupoziomowe. Szczecin stanowi doskonały przykład miasta, gdzie coraz większe zainteresowanie tego typu mieszkaniami przejawiają też m.in. duże rodziny potrzebujące sporo przestrzeni. Ogólnie rzecz biorąc, omawiana oferta skierowana jest do każdego, komu zależy na posiadaniu mieszkania zapewniającego pełen komfort, wygodę oraz prywatność.

 

Dwupoziomowy apartament w Szczecinie – zalety

 

Główną zaletą apartamentów dwupoziomowych jest bardzo duży metraż pozwalający na swobodne wydzielenie różnych stref, z których domownicy mogą korzystać wedle własnych potrzeb i uznania. Ponadto takie nieruchomości powstają zwykle w prestiżowych lokalizacjach, co podnosi ich wartość. Dają też znacznie większe – w porównaniu ze standardowymi mieszkaniami – pole do popisu, jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Nie sposób też przy tej okazji nie wspomnieć o tym, że tej klasy nieruchomość to doskonała lokata kapitału – zwłaszcza w takim mieście jak Szczecin. Dwupoziomowy apartament zawsze można sprzedać lub wynająć – w obu przypadkach zysk będzie niemały. Trzeba tylko brać poprawkę na to, że znalezienie nabywcy lub najemcy może być nieco trudniejsze niż przy zwykłym mieszkaniu.