Gięcie blach Gniezno

Jesteś zainteresowany usługą obróbki metali? W Gnieźnie możesz liczyć na nas! Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zleceń oraz doskonałą jakość wyrobów. Przyjmujemy zarówno większe zamówienia, jak i zamówienia na obróbkę pojedynczych metali. Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty gięcia blach w Gnieźnie.

Gięcie blach – Gniezno

Gięcie blach to jedna z najpopularniejszych technologii obróbki metali. Gniezno jest miastem, w którym od wielu lat zajmuje się tym między innymi nasza firma. W ramach gięcia blach wykonujemy elementy o dowolnych kształtach. Elementy te wykorzystywane są przez klientów działających w różnego rodzaju branżach, np. w budownictwie, przemyśle motoryzacyjnym czy sektorze AGD. Jedyne, czego potrzebujemy do rozpoczęcia prac to szczegółowa specyfikacja, dostarczona przez Klienta.

Klienci z Gniezna obróbkę metali zamawiają zwykle po to, aby uzyskać wiele identycznych elementów. Bardzo ważna w realizacji tego procesu jest zatem precyzyjność maszyn. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym, które jest w stanie zagwarantować 100% powtarzalność kształtów.

Sam sprzęt jednak nie wystarczy. Równie ważna jest wiedza, jak się nim posługiwać oraz wiedza na temat właściwości tworzywa. W naszej firmie w Gnieźnie gięcie blach wykonują wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły, aby efekt finalny w pełni odpowiadał oczekiwaniom klienta. Wielu klientów ceni jakość naszej pracy i regularnie korzysta z naszych usług gięcia blach w Gnieźnie.

Obróbka metali – Gniezno

Można spotkać wiele firm oferujących obróbkę metali w Gnieźnie, ale nasza z pewnością jest jedną z najlepszych, choćby ze względu na posiadany nowoczesny i niezwykle precyzyjny sprzęt. W celu realizacji zleceń posługujemy się prasami krawędziowymi CNC o nacisku 125 i 175 ton. Pozwalają one na gięcie blach o grubości 0,5-10 mm i długości do 3 m. Proces gięcia blachy nie wpływa na zmianę jej grubości.

Sterowanie prasami za pomocą oprogramowania umożliwia precyzyjne zaprojektowanie i wykonanie detali. Nie ma problemu, abyśmy przygotowali detale nawet o bardzo skomplikowanych kształtach, gdyż posiadamy tu temu wszelkie niezbędne oprzyrządowanie do krawędziowania. Możemy wykonać gięcie zarówno na zimno, jak i na gorąco. Przemyślany projekt pozwala na maksymalne ograniczenie niewykorzystanego materiału, dzięki czemu ograniczamy również koszty.

Szybka i solidna usługa gięcia blach w Gnieźnie w rozsądnej cenie? Postaw na Laser-Prec! Zapraszamy do kontaktu.